Přehled Android zařízení a vychytávek

Na co se můžete těšit?

Co můžete vyhrát?

  • Acer Liquid Z630 LTE
  • Accent Cool Speaker
  • Belkin univerzální pouzdro na běhání
  • Belkin Slim pouzdro na běhání Samsung Galaxy S4, S5
  • Belkin autonabíječka 4x USB
  • Belkin chytrá zásuvka s USB

belkin zasuvka usb

Alza Android RoadShow Top

Milionový elektromobil Tesla Model S je napěchovaný technologiemi, vysloužil si proto přezdívku „smartphone na kolečkách“. Google Glass, technologický výstřelek nebo trend? Budeme skutečně nosit chytré brýle a ponořovat se do rozšířené reality? Hodinky Motorola Moto 360 zaujaly svým stylovým kulatým provedením. Konečně chytré hodinky nevypadají jako rekvizita ze Star Treku. Rovněž se můžete nechat unést působivou virtuální realitou, kterou vytvářejí brýle Oculus Rift. Projeďte se na horské dráze nebo proleťte vesmírem. Levnější a snadno dostupnou alternativu pak představují brýle Google Cardboard. Složit si je můžete i doma!

oculus-riftgoogle glass_wgoogle-cardboard

Chytrá auta – auta napěchovaná moderní technologií

Nově se nám podařilo získat i další špičkový hybridní automobil, který je napěchovaný moderními technologiemi. Jedná se o BMW i8. Zrychlení z 0-100 zvládne za 4,4 sekundy, což vás spolehlivě zatlačí do sedačky. Během RoadShow se budete mít v BMW i8 stejně jako v Tesla Model S šanci projet!

 2013-tesla-model-s-front-2 

Chytrá domácnost – vaše chytrá domácnost a její možnosti

google-chromecast-2netatmo-additional-modulebelkin wemo lighting

Nemáte chytrou televizi, přesto byste chtěli mít přístup na Youtube a další funkce? Nemusíte investovat deseti tisíce, stačí si pořídit chytrý kolík Google Chromecast. Jste fandové do počasí nebo zkrátka potřebujete vědět, co na sebe? NetAtmo je chytrá meteostanice. Kde nestačí klasické bílé světlo, přichází Wemo Link. Žárovka ovládaná telefonem s mnoha režimy svícení.

SmartFit – žijte aktivně

fitbit-flex fitbit-aria-scaleswr10-smartband-black

Ztrácíte se ve změti chytrých náramků? Chcete efektivněji hlídat svou hmotnost? Ve SmartFitu vám poradíme. K ukázání máme spoustu chytrých náramků jako je Fitbit Flex, Sony SmartBand, Xiaomi Miband a další, stejně jako napůl náramek napůl hodinky, Samsung Gear Fit. K vyzkoušení máme i zajímavé příslušenství Zensorium Tinké, které na základě analýzy srdečního tepu zjistí, v jaké jste kondici. Onou chytrou váhou je Fitbit Aria.

Wearables – stylová a funkční nositelná elektronika

S chytrými hodinkami se roztrhl pytel. Je lepší Android Wear nebo třeba Tizen od Samsungu? A co takové Cookoo Watch s dlouhou výdrží baterie? K vidění budou Sony SmartWatch 2Pebble SteelSamsung Gear 2Samsung Gear 2 NeoLG G WatchSamsung Gear Live a již zmíněné Moto 360.

Gear-Livepebble_steel_black_leather_1motorola-moto-360

GameHall – pohrajte si s hi-tech gadgety

white-sumonvidia-shieldardrone

Přijďte si pohrát s gadgety 21. století. Parrot Sumo je dron na kolečkách, který vyskočí až 80 cm a zároveň to natočí na zabudovanou kameru. AR.Drone 2.0 patří k tomu nejoblíbenějšímu, co vám ukazujeme. Kvadrokoptéra vybavená pro létání venku a ovládaná telefonem. A Nvidia Shield? Netřeba představovat. Výkon Tegra procesoru sbalený na cesty.

sphero-2B-1parrrot sphero-2.0

Parrot do třetice. Rolling Spider je kvadrokoptéra určená k vnitřnímu použití. Srandu si s ní užijete stejně jako v případě většího modelu. Našimi oblíbenci jsou i hračky od společnosti Sphero. Ollie = novinka ve tvaru válce, Sphero 2.0 = klasická, ďábelsky rychlá koule. Vyzkoušet a vyhrát můžete i Nvidia Shield Tablet. Stačí být nejlepší v námi zvolené hře, kterou si vychutnáte na HTC One M8.

Stánek Svět Androida – co se jinam nevešlo?

  

Na stánku Svět Androida najdete pár telefonů, které nepatří mezi úplně mainstreamové. Zmínit můžeme Xiaomi Mi4 nebo OnePlus Two. Ukážeme vám i drony z našeho projektu Andru Vision. Nebude chybět DJI Phantom, dron od Tarotu nebo Parrotu.

Nezapomeňte navštívit Android Shop, kde si můžete zakoupit originální suvenýr. Relax Zone poslouží k dobití vašich baterek. Pro slečny máme i soutěž Miss Alza Android RoadShow

Co všechno si na RoadShow můžete osahat


Acer Liquid Jade Z

Acer Liquid Z220

Acer Liquid Z520

Belkin LED

Belkin WeMo Insight Switch

Belkin WeMo Maker

Belkin WeMo Switch

Creative Aurvana Live! V2

Creative Aurvana Platinum

Creative E1

Creative E5

Creative Hitz MA500

Creative Inferno

Creative JAM

Creative Muvo Mini

Creative ROAR

Creative T30 Wireless

Creative T6 II

Creative Tactic3D RAGE Wireless v2.0

Creative Woof 2

Časopis AndruMag

Časopis Chip

Časopis Maxim

DJI Phantom 3 Professional

FitBit Aria

FitBit náramky

Google Glass

Google Nexus 6

Google Nexus 9

Huawei Ascend Mate7

Huawei MediPad X2

Huawei Y625

Chromecast

Lenovo Vibe X2

Lenovo Vibe Z2

Lenovo S90

Lenovo Vibe Shot

Moto 360

Mul-T-lock Entr

NetAtmo Urban Weather Station

Nvidia Shield

Nvidia Shield Tablet

Oculus Rift

OnePlus One

OnePlus Two

Parrot ArDrone 2

Samsung Galaxy A3

Samsung Galaxy A5

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Samsung Gear VR

Samsung Gear S

Sphero Ollie

Sphero

Tabu Lumen

Tesla Model S

THL 5000T

THL 2015

Xiaomi LED

Xiaomi Mi Note

Xiaomi MiTV 2

Xiaomi sluchátka